درباره ما

شرکت پخش ابرک کالا فعالیت خود را از سال 1380 شمسی در تهران آغاز نموده.

این شرکت انحصاراً مسئولیت پخش محصولات شرکت ابرک کالا را در ایران دارد که در واقع زیرمجموعه آن شرکت میباشد.

اهم فعالیت شرکت : عرضه و پخش محصولات اسکاچ و سیم ظرفشوئی و ابراستیل نرم و سخت و … در کلیه فروشگاههای سطح کشور میباشد.

شرکت تولیدی ابرک کالا محصولات خود را در قالب برند تجاری بریتکس BRITTEX و سن یو SUNYOU تولید و عرضه می نماید این برند طیف گسترده ای از محصولات شوینده بهداشتی را در بر می گیرد.

تنوع محصولات از جهت سایز و ابعاد و نوع کارایی و میزان سایش نسبت به ظروف و سرویس های بهداشتی توانسته تا هر گونه نیاز مشتری را پاسخ گو باشد .

به عنوان مثال میتوان ضد خش آشپزخانه را بعنوان یکی از کم سایش ترین محصولات در سبد کالا نام برد که قابل استفاده جهت ظروف شیشه ای کریستال و شفاف تولید و عرضه شده است و در مقابل ابر استیل سخت یکی از پرسایش ترین محصولات میباشد که میتوان از آن جهت شستن ظروف و محل های سخت و قابلمه های روحی استفاده نمود.

این طیف گسترده باعث گردیده که مشتری نسبت به نیاز و توان مالی خود انتخاب مناسبی را انجام داده و بتواند به راحتی نیاز خود را برآورده سازد و از خرید خود راضی و خوشنود گردد.

در این خصوص شرکت تولیدی ابرک کالا تمام استاندارهای لازم را رعایت نموده تا آنجائکه در برخی از محصولات نیاز به استفاده از چسب می باشد توانسته از چسب خوراکی استفاده نماید تا حتی اگر این مواد به هر علت توسط انسان مصرف گردد آسیبی به سیستم گوارشی وارد نگردد.

میزان سایش در محصولات مختلف توسط دستگاه های کنترل کیفیت مدام مورد آزمایش قرار گرفته تا حدی که در هر محصول استاندارهای بین المللی را رعایت و حفظ نماید.

هدف شرکت تولیدی ابرک کالا در نهایت تولید ملی با استانداردهای بین المللی میباشد و همچنین شرکت پخش ابرک کالا نیز با هدف پخش هر چه سریعتر و دقیقتر محصولات تولید شده بدون واسطه و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتری میباشد.